Emanuele Ridi: Dvojitý výdělek

Musí živit svou novou přítelkyni

Jak se zdá, italský kuchař EMANUELE RIDI (43) si z České televize udělal zlatý důl. Zřejmě díky své účasti v taneční show StarDance, kde vypadl těsně před semifinále, si vysloužil další dobře placené místečko. Televize mu svěřila na dětském kanálu Déčko pořad s názvem Čau Bambini, v němž ho bude doprovázet jeho syn GIACOMO (10).

Místo jednoho honoráře tak budou mít dva, což se jistě Ridimu nyní náramně hodí, když musí živit svou novou přítelkyni, tanečnici LUCII HUNČÁROVOU (31), s níž se dal dohromady právě díky StarDance. A co bude náplní kuchařova pořadu? „Chci nadchnout děti pro svůj rodný jazyk.

Mým snem je, aby si každé české dítě dokázalo v italštině objednat zmrzlinu,“ popsal Ridi s tím, že televizní kurz italštiny pro děti se začne vysílat letos v září.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...