Emília Vašáryová ještě na důchod nemyslí

Je moc ráda, že je zpět

Emília Vašáryová.

Když v květnu EMÍLIA VÁŠÁRYOVÁ (74) nešťastně upadla a zlomila si stehenní kost, kdekdo už pomýšlel na to, že tohle pro ni bude konečná. Zranění bylo velmi vážné. Herečka byla upoutána na lůžko a musela dokonce podstoupit operaci. Pár týdnů po propuštění už je ale opět v plném nasazení.

„Jsem ráda, že už jsem mezi kolegy. Cítím se velmi dobře,“ svěřila se Emília s tím, že i přes nemalé zdravotní problémy ještě nehodlá herectví pověsit na hřebík. Ani na chvíli prý nepomyslela, že by to vzdala.

Také vás může zajímat ...

„S myšlenkou definitivního oddechu jsem si nepohrávala, řešila jsem hlavně, jak se co nejrychleji dostat do formy,“ uvedla herečka, pro níž byla představa, že by zůstala odkázána na pomoc druhých, doslova noční můrou. Pro své brzké uzdravení proto udělala opravdu maximum.

Traduje se dokonce, že rehabilitovala sedm hodin denně, aby byla schopná se znovu postavit na divadelní prkna a před kameru..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...