Emma Smetana: Až příliš moderní matka?

Vypadají jako harmonický pár, bude to tak i po skandálu?

Moderní maminky to nemají jednoduché, věčně aby přemýšlely o tom, jak skloubit péči o rodinu s kariérou. Psychologové v této souvislosti bijí na poplach a upozorňují na to, že v době, kdy je dítě malé, by takhle matka uvažovat neměla.

Odpověď na výše zmíněnou otázku je evidentní: batole je na prvním místě a ještě dlouho by to tak mělo zůstat. Moderátorka a zpěvačka Emma Smetana pro kariéru dýchá, bez práce by nemohla být snad ani den, a tak si nemůže vynachválit skutečnost, že má „hlídací“ babičky.

Také vás může zajímat ...

Emmina matka, bývalá studentská vůdkyně, diplomatka a pedagožka Monika Mac Donagh-Pajerová (52) se na toto téma vyjádřila jasně. Prohlásila, že není dobré, aby se malá Lennon Marlene Haj Smetana (2) stále stěhovala od jedné babičky ke druhé.

„Může to jednou rodičům vyčíst,“ posteskla si Emmina babička. O dceři prohlásila: „Fakt, že se pohybuje v showbyznysu, mi trhá srdce.“ Emma je extrémně vytížená matka. Pracuje pro projekt DVTV, koncertuje, cestuje.

Emminy pracovní závazky nejdou s mateřstvím dost dobře dohromady. Babičky pomáhají, jak jen mohou, ale jak známo, malé dítě potřebuje v prvé řadě matku. Vytížený je i Lennonin otec, herec, muzikant, scenárista a překladatel Jordan Haj (30).

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama