Emma Smetana chce zpívat až do porodu!

Snad se jí to podaří...

Až v pátém měsíci na ní konečně začíná být těhotenství znát.

Bývalá moderátorka Televizních novin a zpěvačka EMMA SMETANA (28) čeká se svým dlouholetým přítelem, hercem JORDANEM HAJEM (27), prvního potomka. Jak sama uvedla, její těhotenství probíhá bez problémů. „Je to pro mě zatím absolutně nenáročná záležitost,“ uvedla s tím, že naopak je díky svému stavu na koncertech ještě o něco divočejší. Těhotenství ji prý nakopává.

Možná i proto veřejně rozhlašuje, že chce pracovat co nejdéle. Koncertovat hodlá až do porodu a ani pak nemá v úmyslu kdovíjak dlouho zahálet.

„Pauzu budu mít tak měsíc, dva nebo tři,“ maluje si Smetana, která tak po vyhazovu z Novy zřejmě potřebuje za každou cenu oživit svou skomírající slávu.

Také vás může zajímat ...
A1
Zatím prý nemá v těhotenství žádné zdravotní potíže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...