Erotické napětí se dalo krájet!

Naše zlatá slavice, oblíbená zpěvačka Lucie Bílá (53) si vzala pauzu od zpívání, ale jako by neměla kam nastřádanou energii vrazit, tak na chalupě v Českém ráji řádí tak, že se až blízká zřícenina Trosky otřásá v základech.

A protože si, jako obvykle, nenechává nic pro sebe, ale musí se dělit se svými fanoušky, můžeme sledovat její video, jak tančí se svou velkou láskou, svalovcem Radkem Filipim (36). Přitom si můžete prohlédnout celé vybavení její starodávné chaloupky, včetně pece a luxusní kuchyně.

Také vás může zajímat ...

Jiskra, erotické dusno a zároveň spokojenost i něha z nich totiž až nakažlivě čiší! Což demonstrovali tak trochu infantilním společným tanečkem, který ovšem tanečník nedokončil a tak ho svůdnými pohyby dotáhla sama zpěvačka.

Kdo nemusí erotiku, pro toho má Lucka připravenou boží fotečku jejich poníka. No a vyvrcholí to, jak jinak, jejími růženci a andělíčky, které jsou takovou jistotou, kdyby náhodou svalovci došly síly a zpěvačku snad zradil hlas.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...