Ester Janečková: Stal se z ní z ní jiný člověk a začíná být nesnesitelná!

Oblíbená moderátorka ESTER JANEČKOVÁ (46) si zřejmě naložila víc, než je schopná zvládnout. Její okolí ji nepoznává a popisuje děsivou proměnu.

Donedávna měla Ester Janečková (46) pro každého na potkání úsměv a milé slovo, teď je z ní ale kvůli osobním problémům úplně jiný člověk. Až děsivá proměna, takovými slovy její nejbližší okolí popisuje, co se s moderátorkou děje.

Také vás může zajímat ...

Divák o ničem neví, protože před kamerou jako dokonalá profesionálka dokáže soukromé problémy potlačit a působí mile jako dřív.

Přišla o dítě

Ale jakmile zhasnou ve studiu světla, zmizí i její úsměv, ochota naslouchat a komunikovat. Z přátelské a vstřícné ženy je rázem nedůtklivá osoba, která se odmítá bavit o čemkoliv kromě nejnutnějších pracovních záležitostí. Na jakýkoli pokus o konverzaci reaguje podrážděně a někdy prý bývá tak vzteklá, že jí všichni raději jdou z cesty.

Co je za její smutnou proměnou, nikdo netuší. Moderátorka Pošty pro tebe má za sebou několik životních krizí, které by vydaly na nejméně jeden díl jejího pořadu. S chirurgem Zdeňkem Janečkem má syny Krištofa (22), Cyrila (19) a dceru Sáru (7).

Jejich manželství se v minulosti už několikrát otřáslo v základech. A sotva ustáli poslední krizi, moderátorka v šestém měsíci těhotenství přišla o dítě. S vypětím všech sil se jí podařilo z tragédie vzpamatovat, ale sotva se její život začal vracet do normálních kolejí, přišla další rána.

Další smrt v rodině

Před pár lety kvůli homosexuální orientaci spáchal sebevraždu její teprve čtrnáctiletý synovec. Pro moderátorku i všechny ostatní členy rodiny to byl tím větší šok, že starší sestra Janečkové je lesbička, která už přes dvacet let žije s partnerkou.

Syn její mladší sestry Filip (†14) tak musel vědět, že v rodině má plnou podporu a nikdo by ho neodsuzoval. Přesto svůj úděl neunesl a v dopise na rozloučenou prosil svou slavnou tetu, aby na problémy homosexuálů upozorňovala veřejnost.

Janečková jeho přání splnila a dokonce pro lidi s odlišnou pohlavní orientací založila poradnu. Moderátorka na rok přestala uvádět Poštu pro tebe a tolik se ponořila do svého nového úkolu, že dokonce začala studovat psychologii.

Vzala si moc velké sousto?

A možná právě to, jak moc se snaží pomáhat druhým, ji připravuje o schopnost, být milá na své bezprostřední okolí. Zřejmě přecenila své síly a její psychika těžce nesla i odchod mladšího syna z domova.

Cyril (19) maturoval v Kanadě a když odlétal, moderátorka prý podle vlastních slov cítila podobnou bolest jako při porodu. Ester Janečková s roční pauzou už třináct let poslouchá smutné lidské příběhy. Když se to sečte se všemi dramatickými událostmi v rodině a snahou, pomáhat tisícům potřebných prostřednictvím internetu, je to hodně velká zátěž.

Janečková se před časem svěřila, že by si možná ráda v budoucnu otevřela vlastní psychologickou poradnu. V poslední době to ale vypadá, že by možná sama potřebovala profesionální radu, protože by její proměna mohla ovlivnit i její manželství a bez dobrých vztahů v práci se neobejde.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...