Ester to nevzdá. Jde o prachy!

Spor fenomenální lyžařky, olympijské vítězky Ester Ledecké (23) se Svazem lyžařů zrál dlouho a nyní vybuchl. Jedná se o prostředky na přípravu a zároveň peníze od sponzorů.

Oproti loňskému roku by se příspěvek svazu zvýšil o 800 000 Kč, takže by Ester dostala 5,6 milionu Kč od svazu, od svého klubu Dukly a Českého olympijského výboru, jenomže by pak nemohla přijímat peníze od sponzorů za propagaci, které činí zhruba 20 milionů Kč ročně, znemožnila by to svazem navržená smlouva.

Také vás může zajímat ...

Svaz přitlačil oznámením, že pokud Ester smlouvu nepodepíše, přestane být reprezentantkou ČR. Esterčin otec Janek Ledecký (56) nezastrašen prohlásil, že dcera může závodit i za jinou zemi a předsedu Svazu lyžařů nazval pijavicí.

Bude Ester závodit za Jamajku, anebo za Lucembursko?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...