Etzler se ve Tváři pěkně ztrapnil

Herec Miroslav Etzler (52) byl dříve idolem spusty žen, ale teď si to u nich nejspíš pěkně pokazil. V show Tvoje tvář má známý hlas se jako host přidal k vystoupení Jana Maxiána (34), ale byl tak špatný, že ho kritizují i jeho kolegové! S tím asi nepočítal, když do Tváře šel.

Nejen, že ukázal svůj pupek, který od té doby, co působil v seriálu Pojišťovna štěstí, poněkud narostl, ale předvedl i ne právě ladné pohyby. „Kdyby v pravěku existoval nějaký dinosaurus, který by tančil, tak bys to byl ty,“ udělal si z Etzlera srandu Ondřej Sokol (45). Ještě, že tanec v televizi nepředvádí často a místo toho hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

Také vás může zajímat ...

Tam je aspoň za hrdinu a jeho kila nikdo neřeší.

Učitě by mu ale prospělo, kdyby se rozhodl trochu shodit.

Ženy by ho možná zase milovaly. Zkusí to?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...