Eva a Vašek: Docházejí jim peníze? Zůstávají v Americe!

Do Česka už se nevrátí a nepřesvědčí je ani jejich fanoušci. Nemají totiž peníze. Pěvecké duo Eva (48) a Vašek (68) mají o tom, kde je jejich domov, jasno. Ačkoli jejich život na první pohled připomíná pohádku, zas až tak veselý není. Sami prý přiznávají, že kolikrát musí bojovat o to, aby měli na živobytí.

Ač si skoro všichni myslí, že v Americe se jim peníze jenom sypou, ve skutečnosti je to naopak.

Také vás může zajímat ...

Posluchačů ubývá

Pokaždé když se vracejí do Česka, sesype se na ně vlna kritiky kvůli tomu, že se sem prý jedou chlubit tím, kolik mají peněz.Jak sami Eva a Vašek ale přiznávají, rozhodně to není tak, jak slýchávají. Vydělají si na živobytí a nejnutnější výdaje, ale jinak prý moc rozhazovat nemohou.

V Americe je zkrátka draho, ale mají tam své stálé příznivce, kteří je prakticky živí.

Takhle to ale nebude věčně a oni jsou si toho vědomi. Jenže zpátky se vrátit nechtějí. Obzvlášť Eva si v zahraničí zvykla a začala rozjíždět i sólovou dráhu. To se ale Vaškovi údajně nelíbí a údajně se kvůli tomu často hádají.

On by se klidně do Česka zase odstěhoval. Chybí mu prý místní lidé a české pivo. Jenže Američané podle Evy neznají závist, zatímco u nás je závistivců plno. Proto trvá na tom, že zůstane v cizině..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...