Eva a Vašek: Svěřili se plastickým chirurgům?

Vypadají tak oslnivě, až je fanoušci podezřívali, že se svěřili plastickým chirurgům. Eva (43) to se smíchem odmítá. Tvrdí, že je na vrásky hrdá a že žádný nepřirozený zákrok nepodstoupila, tím méně Vašek.

Oba mívali nadváhu. Hlavně Vašek (63) se potýkal se čtyřiceti kilogramy tuku navíc. Omládli díky dietě. Strava, na které je dieta založena, je pestrá, od polévek přes kaše, koktejly a další suroviny. Jedná se o balíčky, jejichž obsah se rozmíchá s vodou.

Připomíná to jídelníček pro kosmonauty. Populární dvojici dieta změnila život. Eva vyhodila celý šatník a udělala si radost zbrusu novým. Vašek se zase nechal nově ostříhat. Teď je na koncertech nepoznávají ani ti nejvěrnější obdivovatelé!.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...