Eva Burešová: Forejt jí daroval pařezy

Hvězda Slunečné si vylepšuje byt a systematicky se tím chlubí fanouškům, kteří tak mohou bez dechu sledovat, jak hnízdečko vzkvétá a co v objektu přibývá. Byt je čím dál útulnější a mimo jiné se v něm objevily i pařezy.

Ty tmavovlásce věnoval nápadník, šéfkuchař Přemysl Forejt (33). Aby nedošlo k omylu, populární kuchař jistě není tak chudý, aby musel dámě svého srdce nosit coby bytový doplněk pařezy.

Také vás může zajímat ...

Leda by jej k tomu donutily finanční problémy spojené s nařízeným uzavřením restaurací, ale tak daleko to snad ještě nedošlo. Ve skutečnosti se jedná o módní seříznuté pařezy, na nichž se servírují pokrmy. „Přemek doma vyvařuje, to je jasné.

Nemohu tedy říct, že by se náš byt změnil přímo v restauraci, ale stará se hodně,“ podotýká Eva, čímž přiznává, že ona a šéfkuchař tvoří pár. „Je mi ho ale už líto, je to opravdu děs, jak jsou ty restaurace zavřené,“ naznačuje, že si o partnera dělá starosti.

Na druhou stranu má svého milého pro sebe a mohou se i s Nathanielem (3), kterého má herečka z jednoho z předchozích vztahů, učit žít jako rodina. Pár si potrpí na přírodní styl, preferuje dřevo, světlé barvy, živé květiny. Bude hvězda Slunečné v tomto vztahu konečně šťastná? Fanoušci by jí to přáli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama