Eva Burešová: Hvězda Slunečné znovu na place. Řekla, co čeká Týnku

Kdepak prázdniny! Seriálové hvězdy nevědí co dřív, pracují na sto dvacet procent, aby dohnaly, co se během nedávného zákazu vycházení zameškalo.

Aby se mohla Slunečná objevit v září na televizních obrazovkách, což si přeje bezpočet dychtivých fanoušků, musí se natáčet ostošest. Neexistuje žádný divák, který by si už teď nepřál vědět, co se bude ve Slunečné dít.

Také vás může zajímat ...

Herci prozrazovat děj nesmí, stojí to psáno v jejich smlouvách. Nicméně Eva Burešová, představitelka Týnky Popelkové, se nechala přemluvit a promluvila, ač mlhavě. „Týnka stále vede boj mezi srdcem a hlavou,“ tvrdí Eva. „Převažuje u ní racionalita, ale věřím, že brzy poslechne své blízké – i svého tátu. A poddá se tomu, co si tolik zakazuje, ale všichni kolem vědí, že je pro ni nejlepší.

Možná se objeví někdo, kdo jí trošku otevře oči.“

Znamená to, že se Týnka sblíží s Jankem, kterého miluje? Fanynky doufají, že ano. Eva ochotně popsala i samotné natáčení: „Ze začátku to bylo velmi náročné. Po koronavirové pauze jsme museli dotočit rozpracované díly, navazovali jsme obrazy po dvou měsících, někdy to bylo opravdu vtipné.“ Pochvaluje si, že všechno stihli, nyní mírně zvolnili, ale natáčí se. „Každý den,“ zdůrazňuje.

„A díky bohu za to, že už zase můžeme.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...