Eva Burešová: Není náhodou arogantní?

Záchvaty vzteku? Ty se k sympatické Evě Burešové přece ani v nejmenším nehodí! Bohužel se hromadí důkazy, i když drobné, které vedou k podezření, že Eva nemusí vždy být tak milá, bezelstná a laskavá, jak působí na obrazovce v seriálu Slunečná. Díky seriálu se ocitla na výsluní popularity, což není nepříjemné, po finanční stránce už vůbec ne. Přesto se Eva rozčiluje.

Také vás může zajímat ...

„Už mě přestaňte dohazovat Markovi. Nic spolu nemáme a ani mít nebudeme,“ nevlídně vzkazuje fanouškům, kteří si, jak už to bývá, trochu dětinsky přejí, aby se s hereckým partnerem Markem Lamborou (24) dala dohromady i ve skutečnosti. Je to možná pošetilé, ale proč se kvůli tomu na diváky zlobit? Nechybí Evě náhodou pokora?

Navíc jsme získali od důvěryhodného zdroje informaci, že se mladá herečka extravagantně obléká a na veřejnosti působí jako samozvaná ředitelka zeměkoule. „Řítila se čekárnou u lékaře jako povodeň, její vysoké podpatky nepříjemně hlasitě klapaly a cípy dlouhého rozevlátého kabátu se otíraly o čekající pacienty,“ uvedl náš zdroj.

Byla by škoda, kdyby si půvabná Eva kazila u nadšených diváků reputaci arogantním vystupováním.

Neměla by se od Týny, kterou hraje ve Slunečné, začít učit skromnosti a milému vystupování?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...