Eva Burešová: Slunečná jí ničí život

Kráska ze Slunečné neprožívá radostné časy. Ukazuje se, že zářit v nejoblíbenějším seriálu má i své stinné stránky, jak Eva ke své hrůze zjišťuje. I když to nahlas nevyslovila, dá se říci, že jí seriál ničí život.

Zřejmě i on je důvodem, proč od Evy odešel partner, tanečník Matyáš Adamec (20), který údajně nedokázal akceptovat její nadměrné pracovní vytížení. Aby ne, vždyť Slunečná se natáčí i teď o prázdninách.

Také vás může zajímat ...

Práce na seriálu deptá půvabnou brunetku i v dalších ohledech. Eva si stěžuje na věčné negativní komentáře a posměšky na internetu. Kolik si jich už musela přečíst!

Má pocit, že už by to ani nespočítala. „Vyhrožují mi smrtí,“ naříká. Nedávno prý dostal kolega Marek Lambora (25) podivnou nabídku od desetileté holčičky. „Pak psala i mně,“ podotýká štíhlá hnědovláska.Vyhrožovala mi, že mě zabije, protože jsem jí přebrala kluka.

Bohužel hodně lidí, a nejen dětí, má pocit, že jsme v reálu úplně stejní jako v tom seriálu. Mají pocit, že nás znají a že jsme jejich,“ dodává vyděšená představitelka Týny Popelkové. Diváci si podle ní neuvědomují, že jde přinejmenším o šikanu. „Věřte mi, že ten nátlak je hrozně silný a vyčerpávající.

Dokonce to může dohnat až k sebevraždě,“ říká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...