Eva Burešová: Ve spárech mocného chlípníka

Trauma z neslušného návrhu, který kdysi dostala, si hvězda seriálu Slunečná v sobě nese dodnes.

Kdyby žila ve Spojených státech, nejspíš se připojí k hnutí Me Too, které má za cíl upozornit na sexuální obtěžování žen. „Dostala jsem takovou nabídku, ale samozřejmě jsem ji odmítla,“ svěřila se. Chlípný návrh obdržela formou textové zprávy, byl napsaný lstivě, tedy tak, aby bylo vyloučeno zapojit do záležitosti policii.

Také vás může zajímat ...

V takovém případě by dotyčný zvrhlík s úsměvem prohlásil: „Ona se zbláznila!

Snad byste jí nebrali vážně, vždyť to byl jen nevinný vtípek.“ Eva si dlouho lámala hlavu, jak reagovat, nakonec slušně odepsala, že má stálého partnera, a tak je vyloučeno, aby si s dotyčným vyrazila někam na chatu.“ Šlo o účinkování v premiéře. A v ní Eva tudíž nehrála, zazářila tu jiná žena.

Možná že souhlasila s neslušným návrhem, kdoví. „Já bych nikdy nic takového neudělala, nikdy, nikdy, nikdy,“ vyznává se představitelka statkářky Týny Popelkové. Vysvětluje, že dostává role kvůli tomu, že odmalička tvrdě dře, nikoli z důvodu, že jezdí s úchylnými pracháči někam do zastrčených chat. „Spoustu takových příběhů jsem už slyšela.

Jseš herečka, takže možná dostaneš nabídku od nějakého producenta,“ říká.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama