Eva Burešová: Vyjde jí to tentokrát?

Nedávno se provalilo, že má herečka po svém boku nového přítele. Zdravotní sestřička ze seriálu Modrý kód Eva Burešová (25) ho chtěla tajit, co nejdéle se dá, nechtěla totiž, aby se do jejího nového vztahu kdokoli pletl.

Také vás může zajímat ...

Nakonec byli ale oba spatřeni při romantické procházce. Novým přítelem herečky je kytarista Jan Tulenko (36). S Evou nejdřív spolupracoval na desce a pak spolu dokonce i vystupovali. „Nechtěla jsem to zveřejnit, protože je to čerstvé, a pokud nám to lidé přejí, tak si myslím, že tuhle cenzuru v mém životě pochopí,“ vyjádřila se Burešová k odhalení svého partnera.

Jsou ze stejné branže a otázka tedy je, jak dlouho jim vztah vydrží. Není tajemstvím, že málokdy vztah mezi kolegy vydrží, časem si totiž mohou začít lézt na nervy. Stane se to i v jejich případě? Zatím oba vypadají zamilovaně až po uši, ale až čas ukáže, jestli spolu skutečně dokážou vyjít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...