Eva Decastelo: Až příliš sebekritická

Komplexy méněcennosti jsou v jejím případě zbytečné, Eva jimi však očividně trpí. „Já jsem hezká, ale blbá. Takhle, mám povrchní znalosti zhruba o všem. Ale do hloubky prakticky u ničeho,“ sype si popel na hlavu upřímná hvězda seriálu Slunečná.

Občas mi huba jede víc napřed než mozek,“ dodává sebekriticky. Manžela Reného (47), scenáristu Slunečné, který studoval psychologii a pedagogiku na vysoké škole, tím pádem nekonečně obdivuje, což je pro jejich vzájemný vztah velmi přínosné.

Také vás může zajímat ...
Eva a její manžel René Decastelo.

„Manžel je opravdu velmi silná osobnost a do toho je dobrý psycholog. Nikdy předtím jsem vlastně za celých dvanáct let manželství netrávila s manželem tolik času jako teď. Mám strašně super chlapa,“ libuje si půvabná tmavovláska, která tímto nepřímo ženám prozrazuje recept na šťastný vztah: obdivovat a obdivovat.

Občas se setká s názorem, že je ve Slunečné z protekce, díky partnerovi, to však rezolutně odmítá. V Divadle Na Zábradlí hrála už v sedmnácti, v Ulici v roce 2005, tehdy nynějšího partnera ani neznala. „Manžel je chytřejší. Já říkám, že je chytřejší zhruba o tři Evy,“ okouzleně uzavírá Eva Decastelo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama