Eva Decastelo: Má, nebo nemá změnit účes?

K

Hvězda seriálu Slunečná se radí s fanoušky ohledně svého účesu. Před lety nosívala krátké vlasy, teď ji zajímá, zda by se k nim měla, anebo neměla vrátit.

regina řandova slunecna

Zásobila obdivovatele dobovými fotografiemi a poprosila je, aby rozhodli, zda jí bude účes z krátkých vlasů slušet. Kamarádky ji prý přesvědčují, ať najde odvahu a nechá si hřívu ustřihnout.

Také vás může zajímat ...

Jenže fanoušci jsou rozpačití, většina má jiný názor. „Ne, vy jste nejkrásnější v dlouhých a tmavých! Jste tím elegantní, ženská a přirozená,“ zní jeden z názorů. „Krátké už nikdy, prosím,“ říká další fanynka.

Pod takovým tlakem herečka asi couvne a neustřihne si ani vlásek. Co by tomu navíc řekli tvůrci Slunečné? Změnu účesu by jistě musela konzultovat s nimi. Cožpak to herečku nenapadlo? Vůbec je zvláštní, že přemýšlí o zkrácení vlasů. Tohle v životě žen často přichází, když se něco děje v jejich soukromí.

Nezbývá než věřit, že v Evině manželství je vše v pořádku…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...