Eva Herzigová: Konečně ho dotáhne k oltáři?

Zásnuby po 15 letech

Před lety ji měl podvádět v jejím rodném Česku.

Česká topmodelka EVA HERZIGOVÁ (44) se zasnoubila s otcem svých dětí GREGORIEM MARSIAJEM (40). Italský podnikatel a rodačka z Litvínova spolu žijí už přes 15 let.

Herzigová po rozvodu v roce 1998 tvrdila, že se už nikdy nevdá ani nezasnoubí. „Nejsem velkou fanynkou manželství. Vztah je o evoluci a manželství vývoj lásky zastaví,“ prohlašovala v roce 2002. Topmodelka o sobě tvrdila, že je nezávislé děvče, které má docela rádo samotu. Přirovnala se tehdy ke kočce. „Ráda se nechám pohladit, ale také musím utéct pryč – a pak se vrátit,“ říkávala o sobě.

Také vás může zajímat ...

Jak je vidět, názor s přibývajícími roky změnila a časem možná dojde i na vdavky.

Spolu na věky?

S podnikatelem Gregoriem Marsiajem má tři syny – GEORGE (9), PHILIPA (6) a EDWARDA (3). Rodina žije v Londýně. Herzigová, která se kromě modelingu uplatnila také ve filmu – například Žena mého přítele a Pohádkář, už jednou vdaná byla. Manželství s hudebníkem kapely Bon Jovi TICO TORRESEM (63) však vydrželo pouhé dva roky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...