Eva Herzigová: Konečně ho dotáhne k oltáři?

Zásnuby po 15 letech

Před lety ji měl podvádět v jejím rodném Česku.

Česká topmodelka EVA HERZIGOVÁ (44) se zasnoubila s otcem svých dětí GREGORIEM MARSIAJEM (40). Italský podnikatel a rodačka z Litvínova spolu žijí už přes 15 let.

Herzigová po rozvodu v roce 1998 tvrdila, že se už nikdy nevdá ani nezasnoubí. „Nejsem velkou fanynkou manželství. Vztah je o evoluci a manželství vývoj lásky zastaví,“ prohlašovala v roce 2002. Topmodelka o sobě tvrdila, že je nezávislé děvče, které má docela rádo samotu. Přirovnala se tehdy ke kočce. „Ráda se nechám pohladit, ale také musím utéct pryč – a pak se vrátit,“ říkávala o sobě.

Jak je vidět, názor s přibývajícími roky změnila a časem možná dojde i na vdavky.

Spolu na věky?

Také vás může zajímat ...

S podnikatelem Gregoriem Marsiajem má tři syny – GEORGE (9), PHILIPA (6) a EDWARDA (3). Rodina žije v Londýně. Herzigová, která se kromě modelingu uplatnila také ve filmu – například Žena mého přítele a Pohádkář, už jednou vdaná byla. Manželství s hudebníkem kapely Bon Jovi TICO TORRESEM (63) však vydrželo pouhé dva roky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...