Eva Holubová má sadistické sklony!

Baví ji koukat na krev

Herečka si pochutnala na mořských plodech, které si doma moc nedopřává.

Přestože si EVA HOLUBOVÁ (57) vyrazila se svým mužem na několik dní do Anglie hlavně proto, aby se viděla se svými dětmi, které tam studují, nakonec si rodinné chvilky zpestřuje dost nevšedním způsobem.

Dvojčata KAROLÍNA a ADAM (22) vzali své rodiče na tamní vyhlášené trhy a naše oblíbená herečka se po chvíli nakupování a ochutnávání s obdivem zastavila u stánku, kde kuchali ryby. Se zalíbením pak sledovala, jak tato pro ostatní dost sadistická akce probíhá.

„Bavilo mě pozorovat prodejce, jak kuchají ryby,“ napsala Eva na sociální síť, kde popisovala, co každý den s rodinou podnikají. Že by se takto začínala opět projevovat její temná stránka, která ji čas od času svede k depresím? Jestli ano, budeme doufat, že ji děti a manžel zase rychle vtáhnou do úžasných nezapomenutelných chvil.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...