Eva Holubová: Trable v rodině?

Dceru nadevše miluje, zatímco syn je pro ni vzduch? EVA HOLUBOVÁ (59) mluví výhradně jen o své dceři. Vychvaluje ji a obdivuje. Ale co její syn? Proč se o něm nikdy ani slůvkem nezmíní?

Patří snad mezi ženy, které dávají přednost jednomu svému dítěti před druhým? V dceři KAROLÍNĚ (24) se vidí. Pokaždé když o ní mluví, tak jen v superlativech. Jak je krásná, chytrá, šikovná a hlavně, jak tvrdě si jde za svými sny. Skoro by si někdo mohl myslet, že má jen jedno dítě. Ale to vůbec není pravda.

Také vás může zajímat ...

Má i syna ADAMA (24), jenž je dvojčetem známější Karolíny.

Koho má raději?

Karolína Zdeňková, Eva Holubová
Karolína Zdeňková, Eva Holubová

Zatímco o Karolíně se toho můžeme na internetu dočíst spoustu, o Matějovi nenajdeme jediné slůvko. Kdykoli se novináři Holubové na syna zeptají přímo, vždy se prý snaží odvést řeč jinam. Vždyť ho nezmiňuje ani ve svých příspěvcích na sociálních sítích. A když zveřejní nějakou fotografii ze svého života, vždy je na ní jen dcera, občas společně se svým přítelem MATĚJEM.

Jediné, co se o Adamovi ví, je, že studuje ve Velké Británii a nerad na sebe jakkoli upozorňuje.

Kvůli tomu údajně nemá ani svůj profil na sociálních sítích.

Trpí vrozenou vadou?

Přátelé Evy Holubové mají za to, že je zkrátka příliš stydlivý a matce tak zakázal, aby se o něm kdykoli a kdekoli zmiňovala. Jenže jejím fanouškům ani dalším jejím kamarádům se toto vysvětlení zdá poněkud scestné. Jak herečka, tak její dcera jsou velmi společenské osoby, které na sebe rády upozorňují.

A vzhledem k tomu, že Adam Zdeněk je Karolíniným dvojčetem, není příliš pravděpodobné, že by měl od těch dvou natolik odlišnou povahu. Proto se někteří přiklánějí k názoru, že s jejím synem nemusí být všechno tak úplně v pořádku. Proslýchá se, že trpí vrozenou vadou, jež se má projevovat jak na vzhledu, tak na chování.

Podle dostupných fotografií z minulých let však syn působí až příliš zdravě.

Proč o něm tedy Eva nemluví?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...