Eva Holubová: Úmyslně vyhledává nebezpečí?

Nikým nepoznaná nasává atmosféru tržnice

Eva si na místním tržišti dopřávala pochoutky, které u nás doma jen tak nesežene

Zdá se, že herečka EVA HOLUBOVÁ (58) našla další způsob, jak se zbavit svých strachů, z nichž také zřejmě pramení její dlouhodobé deprese. Oblíbená herečka se na svém profilu na sociální síti pochlubila, že navštívila místo, kam by nyní asi jen tak někdo nevkročil. Vydala se do Borough Market, což je v Londýně čtvrť, kde se to hemží všemožnými trhovci různých národností a barev pleti.

„Je to můj styl, vím, že v Tescu to je levnější, ale tak si toho raději koupím míň,“ připsala k sériím svých fotografií, na nichž je obklopena převážně Asiaty. „Nikým nepoznaná nasávám atmosféru této tržnice, mám pocit, že se tu čas zastavil a lidská pospolitost má k sobě blíž,“ píše Eva Holubová.

Zároveň ale nezapomene podotknout, že dva dny před její návštěvou se tam večer vraždilo!

Po stopách vražd

Také vás může zajímat ...

„Skoro celý svět krvácí, ale mně bolely rány z Borough! Jak to? Tak to! A probudily ve mně strach! A nenávist! A vztek!

Všechny obranu burcující mechanismy!“ svěřila po city svým příznivcům herečka, která tím zároveň vysvětlila, že se takto snaží zabavit strachu a naplnit svou mysl svobodou, odvahou a odhodláním, stejně tak, jako jistý mladý muž žijíc nedaleko Borough, s nímž si dlouho do noci dopisovala.

Na cestách ji doprovázela její dcera KAROLÍNA (23), která s mámou velmi ráda cestuje i riskuje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...