Eva Hrušková: Čeho nejvíc lituje?

Dodnes ji nejvíc trápí, že se jí nikdy nenarodila holčička. Teď totiž prý Eva Hrušková (66) nemá nikoho, s kým by si mohla popovídat o holčičích záležitostech. Jak je známo, herečka je matkou tří synů a všichni už mají své partnerky a své starosti.

Také vás může zajímat ...

I kdyby však neměli a svou matku navštěvovali častěji, stejně by to prý nebylo ono. Hrušková přiznala, že když rodila úplně poprvé, následující noc celou probrečela. Moc si přála holčičku a místo toho přišel chlapeček.

A pak ještě dvakrát. Holčička jí zkrátka nikdy dopřána nebyla. Na druhou stranu to prý ale bere i jako pozitivum. Prý je díky nim v životě připravená na všechno. Tak moc jí dali zabrat. Jenže podle některých jejích přátel má teď velké problémy se svou vnučkou. Vůbec neví, jak si s ní má hrát ani co jí má kupovat. Lépe se cítí v ryze mužské společnosti.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...