Eva Hrušková, Jan Přeučil: MAJÍ PODIVNÝ RITUÁL

Někdo se ráno protahuje, jiný si jde zaplavat nebo zaběhat. EVA HRUŠKOVÁ( 66) s JANEM PREUČILEM (81) ovšem mají velmi specifický druh cvičení. Chodí tančit na dechovku!

Tančí ve čtyři hodiny ráno

Také vás může zajímat ...

Ale to není všechno. Zatančí si totiž rádi klidně i po čtvrté hodině ranní, kdy obvykle vstávají! „My jsme takoví blázni, že se chytneme a tancujeme. Kdyby nás tak někdo viděl!“ směje se Přeučil. Společně totiž hrají loutkové divadlo, často pro malé děti, a tak představení mívají už kolem deváté hodiny ranní. Proto musejí vstávat už ve čtyři hodiny ráno.

A aby se jim lépe vstávalo, mají svůj obvyklý taneční rituál. Zapnou rádio, naladí dechovou hudbu a tančí. Co ale na to jejich sousedé? Ne každý má tak tolerantní sousedy, kterým nevadí hudba v tak nekřesťanskou hodinu Zkrátka si život užívají plnými doušky, a přestože už by oba mohli pomýšlet na důchod a zasloužený odpočinek, je to ani nenapadne.

To by si pak ten svůj podivný rituál nemohli dopřát!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...