Eva Hrušková se stydí se za svou sestru

Dělá jí ostudu?

Eva Hrušková se sestrou.

Historicky první Popelka EVA HRUŠKOVÁ (64) momentálně neprožívá šťastné období. Přitom ji netrápí špatně sloužící zdraví či neklapající manželství, ale její vlastní sourozenec.Hruškové sestra JANA (57) se totiž rozhodla kandidovat na prezidenta, což její starší sestra velmi nelibě nese a vůbec ji v těchto krocích nehodlá podpořit.

Nemůže ani spát

„Jsem naštvaná a nešťastná. Když se vrátila z Německa, všude jsem ji s sebou tahala, nabídla jsem jí práci u nás v divadle, hraje se mnou v představeních, udělala krásné pohádky. K tomu učí zpěv.

Nemá zapotřebí zaplňovat čas nějakou politickou aktivitou,“ posteskla si Eva s tím, že se domnívá, že snaha Jany angažovat se v politice pramení z aktuálně špatně řešitelné situace ohledně uprchlické krize. „Ona ale není politik. Neuvědomuje si, že si po tom, co předvádí, už ani neškrtne,“ dodává zoufale Eva Hrušková.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...