Eva Josefíková: Diváci protestují. Tohle není zlatokopka!

Už je tomu skoro půl roku, co se ve Slunečné uskutečnila fascinující výměna: seriál opustila tehdy těhotná Veronika Arichteva (34), místo ní do rozjetého vlaku nastoupila Eva Josefíková.

Netajila se obavami, jak ji diváci přijmou. Dotazovala se i Arichtevy, zda s výměnou souhlasí. Zatímco Veronika byla spokojená, ukazuje se, že fanoušci Slunečné mají výhrady. Připadá jim, že spanilá Eva není typ zlatokopky, přitom Deniska, kterou hraje, je výstavní snob a myslí jen na peníze.

Také vás může zajímat ...

Tmavovlasá Eva, které se také říká druhá Libuše Šafránková, vyniká ušlechtilou krásou. Lze si ji snadno představit jako něžnou Popelku. „Ta by měla hrát Šípkovou Růženku, ne vypočítavou mrchu, která spí nejdřív s milionářským synkem a pak s jeho otcem,“ rozčilila se jedna z divaček.

Pro Evu není tato kritika nijak zdrcující, lze ji brát i jako lichotku. Zato Veronika aby měla zamotanou hlavu, neboť divákům jako typ vychytralé zlatokopky připadala.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama