Eva Longoria: Dočkala se potomka

I když jako postava v seriálu Zoufalé manželky netoužila americká herečka Eva Longoria (43) po dětech, ve skutečném životě tomu bylo právě naopak. Její 43 let dlouhé trápení a čekání konečně skončilo a Longoria se stala poprvé maminkou.

Také vás může zajímat ...

Synovi, kterého má s manželem, mexickým obchodníkem Josém Bastónem (50) dala jméno Santiago Enrique. „Jsme vděčni za toto krásné požehnání,“ sdělila Longoria. Herečka tak může být ve svém třetím manželství konečně šťastná, jelikož s ani jedním z předchozích manželů se jí potomka počít nepodařilo.

Což mohl být jeden ze zásadních problémů v jejích vztazích. Bastón má z předchozího manželství čtyři děti, takže je velmi zkušeným tatínkem. Longoria se tak nemusí bát, kdyby si nevěděla rady.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...