Eva Longoria – Z ošklivky krasavicí

Hvězda Zoufalých manželek bývala zoufalou manželkou i ve skutečnosti. Dnes už to není pravda, Eva je konečně šťastná.

longoria
zoufale manzelky longoria

Byla nejošklivější z rodiny. To ji dokonce přimělo domnívat se, že je adoptovaná. Mezi třemi sestrami, modrookými blondýnkami, si připadala ztracená. Tmavovlasá, tmavooká, nezajímavá. Rodiče pocházejí z Mexika, tatínek je vášnivý lovec a ke střelbě vedl i dcery. Dá se říct, že Eva Longoria střílí s přesností Vinnetoua. V dětství a mládí o sobě neměla vysoké mínění.

Také vás může zajímat ...

Okolí ji považovalo za bystrou, ale ošklivou. A tak studovala. Získala titul bakalář v oboru kineziologie, vědy zkoumající pohybové projevy člověka. Ale nedalo jí to.

Táhlo ji to ke komediantům.

Konečně Gabriellou

A protože v té době už byla nápadně krásná, uchvátila jednoho z hledačů talentů a stvrdila podpisem první smlouvu. Začátky však byly těžké a našly se chvíle, kdy Eva ztrácela víru, že se proslaví. Hrála v béčkových záležitostech a bála se, že skončí jako druhořadá herečka. Jeden propadák střídal druhý. Ke všemu měřila pouhých 157 centimetrů, což ji rovněž deptalo.

Pronikla i do seriálů Beverly Hills 90210 či Báječní a bohatí, ale role, které dostala, byly podle jejího názoru stále jenom štěky.

Větší úloha jí byla svěřena v seriálu Mladí a neklidní, tam účinkovala dva roky. Pořád to nebylo ono. Eva chtěla vystoupit na Mount Everest, nikoli jen na kopeček za vesnicí. „Už ve chvíli, kdy jsem si přečetla scénář, věděla jsem, že tohle bude něco speciálního,“ řekla o seriálu Zoufalé manželky. „Producent se mě zeptal, co si myslím o rukopisu jako celku.

Odpověděla jsem, že nemám ponětí, protože jsem přece četla jen moji část.

Zasmál se a řekl mi, že mě bere.

Moje odpověď mu přesně seděla na ženu, která měla hrát Gabrielle.“ Za roli Gabrielle Solis v Zoufalých manželkách byla v roce 2006 nominována na Zlatý glóbus za nejlepší herecký výkon v televizním seriálu, muzikálu nebo komedii. V letech 2005 a 2006 byla magazínem Maxim zvolena nejvíce sexy ženou světa.

Sama tvrdí, že o něco takového neusilovala: „Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem sexsymbol.

Prostě jsem byla na obálkách časopisů.“ Pro ty, kdo ji svého času považovali za ošklivku, to muselo být překvapení.

Zvrhlík Tony

Seriál Zoufalé manželky vznikal v letech 2004 až 2012. Odehrává se na předměstí fiktivního amerického města. Hlavními postavami jsou čtyři ženy a jejich rodiny, o nichž vypráví sousedka, která ovšem spáchala sebevraždu hned na začátku seriálu. Jedna ze „zoufalek“, Gabrielle Solis, má všechno, o čem kdy jako chudá a ukřivděná snila: nádherný dům, bohatého manžela, společenské postavení.

Spokojeně ovšem ani za mák nepůsobí.

Životního partnera, který na ni nemá čas, podvádí se zahradníkem.

Ostatně i sama Longoria své soukromé štěstí dlouho hledala. První manželství s hercem Tylerem Christopherem (48) skončilo po dvou letech. Podruhé se Eva provdala za basketbalistu Tonyho Parkera (38), ale po dvou letech byl zase konec. Eva si přála mít s Tonym dítě, ale když zjistila, co je sportovec zač, rychle bláhové přání potlačila. Přišla na to, že je čilý Parker sukničkář jako Brno.

Žádost o rozvod podala, když našla v manželově telefonu esemesky od jiné ženy. Mimoto se zjistilo, že svalovec posílal různým kráskám textové zprávy se sexuálním podtextem, měly jich být stovky.

Jak tedy mohl mít čas na manželku, když neustále vyťukával na mobilu chlípné vzkazy?

Potřetí…

Ale Eva to nevzdala. Uspořádala si velkolepou svatbu číslo tři, tentokrát se vdávala za José Bastona (52), mediálního magnáta z Jižní Ameriky. Obřad se konal před čtyřmi lety v Mexiku, zásnuby v Dubaji. „Je úžasný, krásný a opravdu ten nejhodnější člověk, jakého jsem kdy potkala,“ říká Eva. A zřejmě i nejbohatší. Každopádně přinesl Evě opravdové štěstí.

Ač před třemi lety, když se objevily fotografie, na nichž se jí rýsovalo bříško, se smíchem prohlašovala: „Nejsem těhotná, jen nafouklá ze sýra,“ došlo i na opravdové těhotenství.

V červnu 2018 se v losangeleské nemocnici narodil vymodlený tříkilový chlapeček Santiago Enrique (2), šťastné mamince bylo v době synova narození čtyřicet tři let. Dva a půl roku po porodu má Longoria tělo jako proutek, stejně jako před lety, když hrála Gabrielle Solis. Za to vděčí skvěle vybavené domácí posilovně. „Jsem jedna z těch, které zkrásněly až věkem,“ míní Eva.

„Můj úspěch přišel až kolem mých třiceti let, ale jsem spokojená, že to takhle dopadlo, protože když nemáte všechno okamžitě, více si toho budete vážit.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama