Eva Perkausová: Dělá tajemnou, ale vážně riskuje, že zůstane sama

Když se Eva Perkausová (24) objevila poprvé na Primě, bylo to jako výbuch bomby, tedy spíš sexbomby. Vyvinutá blondýnka se zářivým úsměvem okamžitě uhranula všechny muže před televizní obrazovkou i kolegy v práci.

A ženám bylo okamžitě jasné, že se objevila konkurence, s níž to vůbec nebudou mít snadné. Některé rovnou hodily ručník do ringu. Moderátorka Gabriela Lašková (28), kterou po odchodu na mateřskou Perkausová nahradila, prý věděla od první chvíle, že vedle Romana Šebrleho (43) už si nesedne.

Také vás může zajímat ...

Donaha? Žádný problém!

Lašková se nemýlila. Po návratu jí byl přidělen mladíček Matěj Misař (26) a po urostlém desetibojaři může jenom závistivě pokukovat. Fakt je, že Perkausové to vedle Šebrleho sluší a tvoří perfektní pár.

Sexy moderátorka se od třinácti let věnovala modelingu, takže se svým tělem i tváří umí zacházet. Také studovala produkci, takže má ideální průpravu pro kariéru v médiích. Správně pochopila, že musí poutat pozornost, a neváhá využít všeho, čím ji příroda obdařila.

Ostatně už v osmnácti pózovala pro Playboy. Od chvíle, kdy se objevila před kamerami, nespoléhá jenom na ně, ale pravidelně zásobuje sociální sítě svými fotkami. Obdivovatelé si ji mohou prohlédnout v těch nejmenších bikinách nebo si sehnat i kalendář s fotkami, kde na sobě nemá nic.

Poprvé narazila

Po poslední várce fotek z dovolené se ale kromě záplavy pochvalných komentářů dočkala i nečekaně silné kritiky. Někteří fanoušci vyjádřili názor, že moderátorky televizních zpráv by se neměly prezentovat svlečené.

Pro TV Prima má Perkausová jistě cenu zlata, protože představuje výraznou konkurenci pro Lucii Borhyovou (40) na Nově. Ta je nejenom o šestnáct let starší, ale už se na obrazovkách objevuje skoro dvě dekády a hlad po nových tvářích dělá svoje.

Perkausová tak mohla kritiku svých fotek jednoduše odrazit s tím, že jí vedení televize podobné akce schvaluje. Těžko asi se šéfy konzultuje každou fotku, kterou zveřejní, ale určitě si hlídá hranici, již nesmí překročit, aby nepřišla o místo.

Urputně zapírá milence?

Všechny, kdo blonďatou krásku sledují, vedle jejích půvabů hlavně zajímá, jestli má přítele. Její sestra prozradila, že Eva má za sebou vztah třeba s Antonínem Charouzem (61), fotbalistou Václavem Kadlecem (23) i s italským hrabětem Domenicem Martuccim (39).

Kdo je teď po jejím boku, ale zůstává záhadou. Perkausová v reakci na sebevíc dotěrnou otázku urputně mlží. Tvrdí, že dovolené a volný čas tráví s přáteli, a i když připustí, že někoho má, odmítá ho prohlásit za svého přítele, dokud si nebude jistá, že je to skutečně ten pravý.

Takový projev nedůvěry asi případnému partnerovi nezní moc povzbudivě. Eva tak riskuje, že ji přítel jednoho dne postaví před volbu: Tak jsem tvůj partner, nebo ne? Stydíš se snad za mě? Také by si měla připomenout staré přísloví, že kdo moc vybírá, snadno přebere.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...