Eva Perkausová: Problémy s policií kvůli exmilenci!

Kolem televizní sexbomby Evy Perkausové (23) a její rodiny krouží policie. Vyslýchá její blízké kvůli vyšetřování jesenického podnikatele Karla Kuby (43), se kterým moderátorka žila dva roky. Ten byl zatčen za podezření z rozsáhlých finančních machinací s DPH a je ve vazbě.

Za Karla byla vdaná Evina sestra Monika a pak se dal dohromady s Perkausovou. Ještě donedávna podle některých s Evou udržovali kontakt, i když ta o všem mlží a vše popírá. Chce si pro jistotu krýt záda? „Karla jsem delší dobu neviděla.

S Kubou měla ještě donedávna udržovat vřelé styky.

Je mi to líto, protože to není příjemná situace pro nikoho,“ říká Eva, která tak všechny chce ujistit, že o žádné trestné činnosti svého exmilence nemá tušení. Policie prý měla vyslýchat i Evinu matku. Sestra Monika od exmanžela dává ruce pryč.

Také vás může zajímat ...

Až se zjistí, kdo všechno je do zločinu zapojený, možná oblíbenou moderátorku čekají nepříjemné chvíle. Není jasné, jestli nejsou ve hře i další trestné činy a jak do nich spadá Eva a její rodina..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...