Eva Pilarová: Hýčká si nevěrníka?

Svého o třináct let mladšího manžela, bývalého tanečníka Jana Kolomazníka (66) zpěvačka Eva Pilarová (79) vždy vynášela do nebes. Získal si ji prý jeho starostlivostí a obětavostí. „Vůbec nás nenapadlo, že bychom spolu mohli chodit,“ prozradila Eva.

Všechno se změnilo poté, co jednoho dne onemocněla těžkou chřipkou s vysokými horečkami. „Honzík se o mě staral, venčil mi pejska, dával mi obklady, vařil mi čaje, podával léky,“ líčila už v minulosti Pilarová.

Také vás může zajímat ...

Dali se dohromady a posléze si ho česká královna swingu doknce vzala, přestože tvrdila, že třetí svatbu po dvou nevydařených manželstvích už necce. Všechno nasvědčovalo tomu, že je mezi nimi osudová láska až do konce života.

Teď se ale dějí hodně zvláštní věci. Kolomazník se pravidlně schází s úplně jinou ženou! Manžel bývá viděn pravidelně v jedné dejvické cukrárně poblíž svého bydliště, kde vysedává nad dortíkem a kávičkou s jakousi dámou, Pilarová to ale není.

„Chodím kolem každý den do práce a vidím je tam velmi často,“ prozradila nám všímavá informátorka. Ví ale o dostaveníčkách svého muže Pilarová? Schází se snad Kolomazník za jejími zády s nějakou milenkou? Vzhledem k tomu, že se ale manžel Pilarové s dotyčnou schází na veřejnosti, jakoby se nechumelilo, usuzujeme, že jde jen o jeho dobrou známou a nic víc.

Přeci by neriskoval, že bude spatřen někým, kdo se se zpěvačkou zná a poví jí to, nedejbože narazí na samotnou choť. Je tedy zřejmé, že zpěvačka o manželově kamarádce ví a nemá s ní nejmenší problém. Možná si populární hvězda kávu raději v klidu vypije doma, kde ji neobtěžují fanoušci s autogramy a kvůli tomu tam manžela posílá s jinými.

Jenomže na zájem lidí musí být za celý život dávno zvyklá. Proč tedy Kolomazník nebere do cukrárny svou ženu, zůstává záhadou. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...