Eva Pilarová je opět v nemocnici!

Zbaví se bolesti?

Eva Pilarová a Jan Kolomazník.

Tak tohle rozhodně není pro EVU PILAROVOU (77) příznivé období. Naopak by se dalo říct, že jde o jedno z nejhorších v jejím životě. Nejenže se nedávno potýkala se zdravotními problémy, kvůli kterým musela rušit koncerty, ale teď bude opět trávit čas v nemocničním prostředí, přestože ho podle vlastních slov tak nenávidí.

Zdravotní stav samotné zpěvačky se nijak drasticky nezhoršil, na lůžko tentokrát ulehne její manžel JAN KOLOMAZNÍK (63), který musí už podruhé na sál, kde podstoupí operaci kyčelního kloubu. Je totiž jedním z pacientů, jemuž lékaři v roce 2012 voperovali vadné implantáty, které teď mohou do těla vylučovat škodlivé látky.

„Budu za ním chodit každý den,“ říká s odhodláním zpěvačka a přiznává, že její manžel, na rozdíl od ní, má nemocnice rád. Může totiž jen odpočívat a nikdo ho neotravuje. Navíc nepochybuje, že tentokrát bude operace smysluplná a jemu uleví od bolesti.

A ona mu samozřejmě bude ve všem oporou.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...