Eva Pilarová: Kolaps na pódiu

Neúnavná Eva Pilarová (79) se ještě nedávno dávala na rehabilitacích dohromady po ošklivém úrazu z léta. Ačkoli jí lékaři doporučovali klid, vydala se na jeviště, jakmile se na to cítila. A to byla chyba!

Zase nemoc

Také vás může zajímat ...

V Hlučíně nestihla odzpívat ani dvě písně a udělalo se jí mdlo. Diváci okamžitě zavolali sanitku a zpěvačka byla převezena do nemocnice v Porubě. Šlo o problémy s tlakem a zpěvačka už je zase v pořádku, ale doktoři jí výslovně zakázali cestovat, takže pokud se brzy zase vydá koncertovat, bude to jenom v Praze.

Neodzpívala ani dvě písně

Má však Pilarová téměř v osmdesáti zapotřebí, takhle hazardovat se svým zdravím? Dosáhla v životě snad všeho, o čem může zpěvačka snít. Proč se takhle ničí? Chce snad naplnit pochybně romantickou představu o umělci, který naposledy vydechne na jevišti? Možná by se měla zamyslet, jestli o takovou podívanou její posluchači vůbec ještě stojí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama