Eva Pilarová: Nemá jak zpívat

Před pár týdny poděsila fanoušky zpěvačky EVY PILAROVÉ (78) zpráva, že po děsivém zranění, kdy upadla ve svém pražském bytě, musela na operaci. Zlomila si totiž levou kyčel a k tomu ještě rameno. Teď má po operaci v těle šrouby.

Ovšem nebyla by to Pilarová, kdyby něčím veřejnost nepřekvapila. Jiná dáma jejího věku by zodpovědně rehabilitovala, případně si dopřála klid na lůžku. Pilarová však hodlá dál koncertovat a vůbec jí nevadí, že nemá jak držet mikrofon. Pochroumanou má totiž levou ruku, ve které mikrofon držela celých 58 let kariéry.

Také vás může zajímat ...

Zkažené léto

Sama na úrazy trpí. V březnu jí na benefičním koncertě museli pomáhat do schodů dva muži, takže také nebyla úplně ve formě. Přesto má pro fanoušky zpěvačka jasný vzkaz: „Strašně moc bych přála divákům a svým příznivcům, aby na sebe byli opatrní.“.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...