Eva Pilarová: Sebevědomí jí nechybí

Ve chvíli, kdy se EVĚ PILAROVÉ (79) podařilo zvítězit nad rakovinou, svět se jí otočil o sto osmdesát stupňů. Lékaři jí totiž dávali pouhý rok a půl života. Když ale bylo jasné, že tu bude mnohem déle, svůj žebříček hodnot musela nutně změnit.

A také nabyla sebevědomí. Jak nedávno prozradila, vždycky prý chtěla se zpíváním seknout. Nepřipadala si totiž tak dobrá jako mnozí jiní.

Také vás může zajímat ...

Raději zemře na jevišti

Nakonec si ale zpěvačka řekla, že naštěstí existují i tací, kteří zase zpívají o mnoho hůř než ona a také to nikdy nevzdali.

Dokonce zpívali celý svůj život. A proto se Pilarová rozhodla, že toho také nenechá. Dnes už jí je téměř osmdesát let, ale ani teď se do důchodu nechystá. Dokud bude moct, zpívat zkrátka bude. I když už by se měla šetřit. Ale prý raději zemře na pódiu než v důchodu a nešťastná doma v posteli.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...