Eva Vejmělová: Co si Píšťalka myslí o nevěře?

Ženská pomsta. Tak se jmenuje film, který Eva natočila spolu s manželem Dušanem Rapošem (67), ona zde hraje nekompromisní tvrdou právničku, on režíroval a napsal scénář, na němž Eva spolupracovala.

Snímek vypráví o nevěře, za niž se ženy ve filmu partnerům svorně pomstí. Eva Vejmělková, která kromě herectví vystudovala i psychologii a je v této profesi úspěšná, o nevěře ví své. Šeptalo se, že se během natáčení Fontány pre Zuzanu 2 zamilovala do zpěváka Pavola Habery (58), v jehož hotelovém pokoji dvojici přistihl sám Dušan Rapoš, se kterým krásná blondýnka tehdy už chodila.

Také vás může zajímat ...

Když se Habera s Evou rozešel, Rapoš jí nevěru odpustil. Ti dva jsou spolu už pětatřicet let. „Věrnost chápu jako vrcholný projev dobrovolnosti a duchovní šlechetnosti. Být nevěrný je tak snadné. Ale být věrný z vlastního rozhodnutí, protože někoho fatálně milujete, to je vzácný jev,“ říká režisér.

Dlouhodobě nefungujícímu vztahu může nevěra paradoxně pomoci najít, co ve vztahu chybí, a změnit to. Ale to jsou výjimky,“ myslí si Eva, nezapomenutelná Píšťalka z filmové série o Básnících.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama