Evu Pilarovou terorizuje její miláček

Proč si to nechá líbit?

S kocourem má zpěvačka spoustu radostí, ale také starostí.

Kromě koncertů se EVA PILAROVÁ (76) věnuje také svému koníčku, kterým je focení, a tak občas přijde večer domů fyzicky zcela vyčerpaná. Jediné, na co myslí, je spánek, jenže ten si podle svých slov nemůže dovolit.

„Nejprve se musím věnovat svému kocourovi,“ říká Eva s tím, že pokud by si s ním nehrála na schovávanou, nenechal by ji vyspat. Ať je tedy sebevíc unavená, po příchodu domů se nejprve musí věnovat jemu. „Bez toho si nemohu jít lehnout,“ potvrzuje zpěvačka, která se nechává od svého miláčka dobrovolně terorizovat.

Kočky jsou totiž podle ní vznešené a myslí si, že celý barák a všechno v něm patří vlastně jim.

Také vás může zajímat ...

Eva je tedy ráda, že její kocour nechá ji a jejího muže JANA KOLOMAZNÍKA (64) v domě bydlet, a za to si s ním prý hraje.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...