Ewa Farna: Chce si jenom užívat?

Před dvěma lety ukončila zpěvačka EWA FARNA (24) spolupráci s hudebním producentem LEŠ- KEM WRONKOU (57), který jí pomáhal vybudovat úspěšnou kariéru. Farna chtěla dospět a zařídit si život podle sebe.

Proto se také brzy poté mladá zpěvačka vdala za muzikanta ze své kapely MARTINA CHOBOTA (29) a pořídila si s ním dům za Prahou, kde zřejmě plánovala vychovávat budoucí potomky a zestárnout.

Také vás může zajímat ...

Investice za miliony jí ale prý už nevyhovuje. Zdroj z okolí manželského páru tvrdí, že Ewa podcenila časté dojíždění a hlavně se prý s Martinem nemohou ani dohodnout, kdo usedne za volant a zůstane střízlivý. „Je pak naštvaná, že si nic neužije,“ tvrdí zdroj.

Opustí ji?

Vypadá to, že se Ewa rozhodně ještě usadit nehodlá. Jak toto asi přijme její manžel, který si zřejmě společný život představoval úplně jinak? Nebude dům nakonec důvodem toho, že ji Martin opustí?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...