Existuje muž, který by jí vyhovoval?

Na prvním místě je pro ni její milovaná dcera.

Když už to konečně vypadalo, že našla toho pravého, oznámila herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 Mahulena Bočanová (53), že je její vztah s vypracovaným Petrem Hanákem minulostí.

Evidentně nebyl tím, o kterého by se mohla opřít

Nebyla s ním spokojená

Také vás může zajímat ...

Ačkoli to ale mnohé překvapilo a litovali herečku, že skončila se zlomeným srdcem, ukázalo se, že vztah ukončila ona z vlastní iniciativy. Petr jí totiž nevyhovoval, jelikož pro ni nebyl dostatečnou oporou a působil na ni jako další její dítě. Herečka je tak po nějaké době znovu bez partnera a možná zůstane ještě pěkně dlouho.

Teď bude jistě delší dobu raději sama

Dokáže se o sebe postarat sama

Najít pro ni odpovídající partii bude nejspíš velmi složité. Ne že by byla přehnaně náročná, ale spíš je to proto, že se v posledních letech naučila nejen se sama uživit, ale také postarat o již dospělou dceru Márinku (18), která trpí autismem a epilepsií, díky čemuž je třeba ji hlídat prakticky nonstop.

Ačkoli už oslavila osmnácté narozeniny, mentálně je stále dítětem, a to bude platit až do konce jejího života. A pokud Mahulena cítila, že vyzrálý a dospělý není ani její expartner, není divu, že ho pustila k vodě. Asi k sobě potřebuje někoho, kdo si bude schopen uvědomit, že je pro ni na prvním místě její milovaná dcera, a nebude se to snažit změnit.

Těžko říct, jestli právě to Petr dělal, ale evidentně to nebyl muž, o kterého se mohla opřít a stoprocentně se spolehnout na to, že ji vždy pochopí a bude jí oporou.

A právě na tom vztah, který trval více než dva roky, ztroskotal a ztroskotá případně i každý další, do kterého v budoucnu půjde.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...