Exmanžel Bílé je placen za svlékání

Mnohonásobná slavice Lucie Bílá (51) dnes může jen smutně pozorovat, jak se v poslední době vyrýsoval její bývalý manžel, rocker Václav Noid Bárta (37). Protože v době, kdy byli spolu, rozhodně takové svaly neměl, nemluvě o tetování, které má po těle!

Snad i kvůli náročnému rozvodu s modelkou Gabrielou Dvořákovou (28) se muzikant upnul na narcistní budování muskulatury a v posilovně je víc než doma. „Nepiju, jím zdravě, chodím cvičit,“ chlubil se rocker. Časem začalo být jeho exhibování na sociálních sítích tak časté, až to bylo trapné. Teprve nyní vysvitlo, proč. Noid je za svlékání na internetu placený!

„Já se i na ten Instagram a Facebook vlastně fotit musím, mám to totiž ve smlouvě,“ přiznal Noid. Kolik mu firma platí, neřekl.

Také vás může zajímat ...

Zbývá doufat, že si svaly nenafukuje také anaboliky, protože to by mu hrozily vážné zdravotní obtíže!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...