Exmanžel Bílé se rochní v odpadu

Besídka v rašeliništi, tak by se dala po vzoru představení Šimka a Grossmanna nazvat fotka rockového zpěváka Václava Noida Bárty (37).

Ten sice pro dcerku Terezku (3,5) zručně sestavil zahradní bazén a dokonce ho i naplnil vodou, ale nějak zapomněl na čištění a filtraci. Když se rozhodl pořídit si vítězný snímeček, kdysi průzračná voda připomínala splašky před čističkou odpadních vod.

Také vás může zajímat ...

Zpěvák se přesto do podezřelé kapaliny statečně zanořil, ale ke hře s balónem, který po pobytu v bazénu už také získal hnědavý odstín, mu už zjevně chyběly síly. Někteří jeho fanoušci se ho jízlivě ptají, zda mu do vody nepustily trenýrky nebo tetování. Jen doufejme, že do bazénu nebude tahat své nevinné dítě, které by mohlo změnit zbarvení jako ten míč.

„Ještě to není úplně v topu,“ připustil sebekriticky zpěvák.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...