Exmanželka poslala Vojtka do Řitky!

Jak pokračují hádky a smutný rozchod? Ve vztahu Romana Vojtka (44) s exmanželkou Terezou (35) se už snad konečně blýská na lepší časy! A to i přes počáteční Tereziny sklony se vším skoncovat vzhledem k tomu, že jí Roman opustil těsně před porodem druhého dítěte.

Jak si dnes, po dvou letech od rozchodu, rozdělili společný majetek? Roman se bude stěhovat zpátky do svého rodinného domu v Řitce, který mu Tereza s radostí uvolnila. Sama totiž kývla na společné bydlení svému příteli, milionářskému synkovi, Jakubu Malinovi (28).

Tereza Vojtková

„Na všem jsme se dohodli. Jsem rád, že spolu už relativně dobře vycházíme,“ potvrdil zpěvák, který teď bude účinkovat v novém muzikálu Rocky. Oba dva se dokonce kvůli dětem rozhodli představit si navzájem tváří v tvář své nové partnery. „Známe se vzájemně a vycházíme spolu všichni. Bylo už potřeba se seznámit,“ svěřil se Roman.

Také vás může zajímat ...

Vydrží oba navzájem přihlížet štěstí toho druhého nebo vědí, že si nemají co závidět?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...