Exotická kráska provedla Karlu Gottovi to, na co nebyl zvyklý!

Od první chvíle prý Manuela věděla, že spolu budou žít!

I na toho nejlepšího svůdníka někdy dojde. Své o tom ví i Karel Gott (78), který si také prožil chvíle, kdy takzvaně dostal kopačky. Dala mu je exotická kráska Manuela Pechová (44).

Kolik žen ve skutečnosti prošlo životem Zlatého slavíka Karla Gotta, než se definitivně usadil, to ví nejlépe jedině on sám. Veřejnost zná většinu jeho dlouhodobých vztahů, ty krátkodobé nebo na jednu noc by asi nespočítal ani on sám. Málokterá žena mu dokázala odolat; naopak každá, se kterou kdy chodil nebo kterou svedl, na to byla právem hrdá.

A přece se našla jedna dívka, pro níž byl rozchod méně bolestný než pro Karla.

Jmenovala se Manuela Pechová a zpěvák se s ní seznámil v roce 1994 na kanadské ambasádě.

Také vás může zajímat ...
Byl vždy velký donchuán, ale také velký romantik.

Kakaová prý o ní nebyla!

Vztahu s Manuelou předcházelo několik dalších a významných, například s krásnou a vášnivou Jitkou Svobodovou (51). Ten se odehrál v 80. letech a trval pět let. Kdyby se bývala Jitka nedozvěděla o tom, že zpěvák má druhou dceru s jinou ženou, mohli spolu být déle, i když by ho před oltář asi tehdy nedostala.

Nepodařilo se to ani Martině Zbořilové (51), která s Karlem strávila rovněž pět let a velmi usilovala o to, aby se Mistr usadil a měl s ní rodinu. Poté, co pochopila, že to nepůjde, odjela do Spojených států a tam našla své životní štěstí po boku slavného režiséra českého původu Miloše Formana (85). V Karlově životě po ukončení vztahu s Martinou přišla na řadu právě Manuela.

Byla mulatkou, otec této dívky s hnědou pletí byl Súdanec, matka Češka. Nebylo divu, že když se v repertoáru Zlatého slavíka objevila písnička s názvem Kakaová, každému bylo hned jasné, o jaké dívce Karel Gott zpívá.

Textař Karel Šíp (72) ovšem popíral, že by šlo o skutečně o Manuelu Pechovou, slova k písni napsal prý dávno předtím, než vyšlo najevo, s kým Karel Gott chodí.

Tu pravou našel až ve zralém věku

Z dovolené v Kanadě už se nevrátila!

Manuela měla za sebou dětství strávené v Africe. Na černém kontinentu žila až do svých čtrnácti let. Teprve když zemřel její otec, vrátila se s maminkou do Prahy. Vystudovala tady gymnázium a pak nastoupila právě na kanadskou ambasádu, kde se poprvé uviděla s Karlem Gottem. Zalíbení to bylo vzájemné a okamžité. Exotická dívka prý okamžitě věděla, že spolu budou žít.

Karel pozval Manuelu na večeři a brzy své milé nabídl i zaměstnání v agentuře GoJa, kterou vlastní s Františkem Janečkem (73). Dlouho ale svůj vztah s Manuelou popíral, vnímal také, že by česká společnost na něj mohla mít špatný pohled z rasových důvodů. Jemu se ale právě takovéto tmavé typy dívek vždy líbily. O tom, že chodí s Karlem Gottem, mlčela také Manuela.

Stále novinářům tvrdila, že není jeho přítelkyní a že písnička Kakaová není o ní. Nakonec ale připravila slavnému zpěvákovi jedno z nejméně příjemných překvapení v jeho životě. Odjela na dovolenou do Kanady a odtamtud se už nevrátila. Z ciziny mu sice ještě napsala, ale nic nevysvětlovala ani se neomlouvala.

Pro Zlatého slavíka to byl šok, protože doposud to byl vždy on, kdo se s ženami rozcházel, případně k tomu došlo po vzájemné dohodě.

Utěšovat se mohl snad jedině tím, že Manuele se prý tak nějak obecně nelíbilo v České republice.

Martina si našla jinou celebritu.

Životní oporu našel až v Ivaně

Pro Manuelu byl tedy krátký románek s nejslavnějším českým zpěvákem jenom epizodou. O jejích dalších osudech toho není moc známo, zato soukromý život Karla Gotta samozřejmě sleduje celý český národ už dlouhá léta. Po Manuele se vedle Mistra objevily ještě další důležité ženy, z nichž největší rozruch vyvolala žárlivá Marika Sörösová (41).

Svoje tak dlouhá léta očekávané „ano“ nakonec řekl Ivaně Macháčkové (41), se kterou má dvě dcery. Našel v ní nejen spolehlivou ženu a matku svých dalších dvou dětí, ale také velkou podporu při boji se zákeřnou nemocí, který musel nedávno podstoupit.

Dá se říct, že málokterá z těch předchozích lásek by při Karlu Gottovi stála i v takovýchto těžkých chvílích!

Vzpomínka na krásnou Jitku Svobodovou.

Manuela byla pouze jednou z více než 460 milenek!

Novináři rádi přehánějí a tak se čtenáři mohli kdysi dočíst, že prý měl Karel Gott více než tři tisíce milenek. On sám toto číslo značně zredukoval v jednom rozhovoru na začátku tisíciletí, když uvedl zhruba 462 žen. Tvrdil tehdy, že ke každé vždy přistupoval tak, jako by jí měl vidět naposledy – ne, že by jí nevěřil, ale kvůli své pracovní vytíženosti.

Vždy odmítal vyložené zlatokopky nebo ty, které ho chtěly ovládnout. A s žádnou nezůstal v ložnici až do rána.

To platilo zřejmě i pro Manuelu Pechovou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...