Expartner štve Borhyovou a dělá jí naschvály!

Ještě v létě si sympatická moderátorka Lucie Borhyová (39) myslela, že má s tatínky svých dětí Lindušky (3) a Lucase (8) vyhráno a bude mít už klid. Že je konec hádkám a zbytečným naschválům a může se tak plně soustředit na svůj současný milostný románek s dalším zajíčkem – podnikatelem a manažerem Michalem Smečkou (28).

Jenže to se pořádně přepočítala! Bývalý sporťák Michal Hrdlička (28) má totiž svoji vlastní hlavu. O co přesně jde?

Také vás může zajímat ...

Je na obzoru nová válka?

Michal se rozhodl bez jejího souhlasu zveřejňovat fotky malé Lindušky na jedné ze svých sociálních sítí. A to i přesto, že si Lucie výslovně přeje, aby byly obě její děti chráněné před veřejností a žily v klidu a anonymitě. Michal už je momentálně šťastný po boku sportovkyně a bývalé tenisové světové jedničky Karolíny Plíškové (25), kterou si co nevidět hodlá i vzít.

Přitom moc dobře ví, že se domluvili s maminkou jeho jediné dcerky na jasných pravidlech, a přesto nerespektuje její přání. Proč? „Ano, máme takovou domluvu. Lucka to nechce ani u jednoho z dětí a já to respektuji, i když na to nemám vyhraněný názor,“ začal Michal celkem obratně citovat Lucii.

Nezapomněl ale dodat, že ve světě to tak funguje naprosto běžně a o tom, jestli děti slavných rodičů chtějí, nebo nechtějí být k vidění, si mají rozhodovat sami.

Neposlušný ex už září po boku nové lásky.

Bojí se, že na to děti doplatí

Jenže v případě tříleté Lindy to ale přece nejde. Pro známou televizní hvězdu musí být těžké přihlížet tomu, jak její bývalý všude na fotkách ukazuje své fotky s dcerou, protože ona sama je před médii chrání, jak jen může. Věnuje jim všechen svůj volný čas i na úkor sama sebe, což je na ní vidět. „Za mou figuru můžou mé děti. Běhání kolem nich mi dává zabrat.

V podstatě nemám čas se ani najíst,“ svěřila se Lucka. Smutné je, že i bývalý moderátor ví, jak může být odvrácená strana slávy nepříjemná a stejně tomu vystavuje i Lindu.

Dělá to bývalé lásce jen natruc?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...