Fámy mu ničí život!

Sice to na první pohled vypadá, že má jako hlavní hvězda nejpopulárnějšího seriálu královský život, přesto to ale mladý, nadějný představitel Janka Linharta ve Slunečné Marek Lambora (25) nemá snadné.

Také vás může zajímat ...

Jeho neujasněný soukromý život zavdal důvod k dohadům o jeho sexuální orientaci, kdy i někteří příslušníci čtyřprocentní menšiny prohlašují: Ano, ten je náš. Přispívá k tomu i Markova záliba v modelkách, se kterými ovšem „chodí“ dost nezávazným způsobem, vlastně s žádnou nikdy nebydlel – viz třeba poslední případ, modelka Andrea Bezděková (26).

A do toho mu píší pomatení fanoušci kolegyně Evy Burešové (27), aby dal od ní ruce pryč, a v neposlední řadě i jeho vlastní, na Burešovou žárlící fanynky. Drby může Marek utnout nejlépe dlouhodobým, skutečným vztahem s další dívkou, který nebude vypadat jako zástěrka. Ale kdy se mu to podaří?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama