Fanoušci se do ní dost ostře pustili!

Mnohonásobná zlatá slavice Lucie Bílá (52) se dočkala ostré kritiky svých fanoušků. Podle nich prý týrá své malé štěně bulteriéra Kvida. „Pes je u inteligentních lidí většinou brán jako člen rodiny. No a členové rodiny se přece do klece nezavírají,“ píšou naštvaně její fanoušci na sociální síť, kam Lucie umístila svoji fotku z obýváku, kde stojí velká klec. Co na to odborník? A co zpěvačka?

Opravdu týrá svého „miláčka“?

Také vás může zajímat ...

Pes není hračka! Ví to Lucka?

Lucie tvrdí, že její pes Kvido je rodinný přítel a nepostradatelný člen rodiny, kterého dostala od svého přítele Radka Filipiho (35). Ten se kdysi živil jako fitness trenér, později se stal zpěvaččiným manažerem a osobním ochráncem. V té době se do sebe zamilovali a dávali všem najevo, jak moc se milují. To nemělo dlouhého trvání!

Až moc společně strávených chvil po čase udělalo své a rozešli se, ale pracovat spolu nepřestali. Nadále zůstali přáteli. A tak se k sobě později opět vrátili. „Měním status na šťastná,“ napsala tehdy Lucie.

Tak teď je ještě spojuje jejich pejsek.

Zavírá ho do klece?

Lucka často nabízí své kusy luxusního oblečení, jež už nechce nosit, aby se o ně podělila s fanoušky, kteří by je mohli ještě využít. Bohužel si nevšimla jedné „maličkosti“. Protože právě na jedné fotce leží ve svém obýváku před haldou oblečení a za ní stojí obrovská kovová klec pro jejich bulteriéra Kvida. Všímaví fanoušci okamžitě začali mít závažné obavy o čtyřnohého tvora, zda ho netýrá.

Zpěvačka se ke komentářům, a že jich není málo, odmítla vyjádřit.

Pouze to okomentovala tím, že klec používá na přepravování autem.

Co na to odborník?

K celé věci se vyjádřil i veterinář. Na jeho vyjádření netrpělivě čekali všichni fanoušci slavice. Jeho reakce jim ale vyrazila dech! Veterinář totiž se zpěvačkou souhlasí a vůbec v ničem nevidí problém. Klec je pro psa v autě především pro jeho vlastní bezpečí a v samotném závěru dodal: „Pes občasným pobytem v kleci nikterak netrpí.

Je to stejné, jako když je pes venku v kotci na zahradě.“ Nic se ale nemá přehánět. Ale skutečně klec využívá jen při přepravě?

A proč ji v tom případě má v obýváku?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama