Fanoušci se obávají o jeho zdraví

Poslední dobou se Zlatý slavík Karel Gott (80) stále potýká s mnoha zdravotními problémy. Bohužel jeho imunitní systém je narušen prodělanou rakovinou a v posledních měsících musel ze svého náročného programu hodně slevit.

Velkolepé rozloučení ve velké O2 aréně, což měl být jeho mega koncert ke kulatým osmdesátinám, musel odvolat a dát na doporučení lékařů, kteří mu nařizují klid. Chtěl tedy alespoň samostatně vystoupit v rámci akce Benátská noc.

Také vás může zajímat ...

Ale ani to mu zdraví nedovolilo. Chtěl tedy odletět s dcerami na společnou rodinnou dovolenou, jenže nesmí cestovat v klimatizacích, které by mohly ohrozit jeho nemocné plíce. Navíc musí každý den do nemocnice, kde se mu starají o dostatek kyslíku v krvi.

Poslední odpočinek si užil v červnu u moře. Přitom zpěvák je zvyklý celý život pracovat naplno. Najednou ale nesmí, jenže on je pravý profesionál a plní sliby a smlouvy. Navíc, jak se přiznal, bez svých diváků vůbec nemůže existovat.

Tráví tedy zatím čas se svojí ženou Ivanou (43) na čerstvém vzduchu na své chalupě. Na internet umístil i svoji aktuální fotku, ale fanoušci se spíš zhrozili, nevypadá na ní totiž vůbec zdravě. V letních vedrech je nabalený do tepláků, schoulený se opírá o stařičký strom.

Úplný symbol bezmoci. Máme snad mít o Mistra starost?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...