Felix před Dádou ujel už nadobro?

Pokud snad zhrzená herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (64) věřila, že může svého stále ještě manžela Felixe Slováčka (77) nalákat domů do Prahy, alespoň na společné užívání jejich honosné vily, dočkala se dalšího z celé řady zklamání.

Také vás může zajímat ...

Saxofonista z Prahy ujel původně před koronavirem, ale teď to vypadá, že se jen tak nevrátí, protože mu v náruči milenky, černovlasé výtvarnice Lucii Gelemové (37) vůbec nic nechybí. A jeho slib, který dal Dádě, totiž že jejich dům na Vinohradech nechá zrekonstruovat, spadl pod stůl.

„Žádná rekonstrukce už nebude,“ prohlásil rázně. „Vila je jakž takž, tak se nic opravovat nemusí.“ Bohatýrský život s mladou milenkou mu asi polyká většinu peněz a možná na opravu domu, kde bydlí jeho ex, ani nemá.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...