Felix Slováček: Milenka chce jejich vilu!

Velká láska se změnila v touhu po majetku!

Mezi trojicí Dáda Patrasová (61), Felix Slováček (74) a Lucie Gelemová (34) to vře. Muzikant se s milenkou vrátil z Kréty, kde byli i jeho známí. Podle nich na něj Gelemová naléhala kvůli rozvodu. Po třech letech mileneckého vztahu tak začala tlačit na pilu.

Bude tahle vila její?
Bude tahle vila její?

Zdá se ale, že Felixovi se to moc nelíbí. „Myslím, že ho to zaskočilo. On v žádném případě nechce dělit společný majetek,“ zaznělo z okruhu jeho přátel. Pro milenku je prý velkým lákadlem jeho vršovická vila a luxusní chalupa v Českém ráji, kterou vlastní s Dádou. Felixe její naléhání prý už otravuje a při dotazech na rozvod je nevrlý. S Dádou totiž nic podobného neplánuje.

Že by ho Lucie neměla zase tak dobře přečteného?

Také vás může zajímat ...

Takhle se o něj možná připraví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...