Felix Slováček: Milenka ho stále zesměšňuje

V posledních týdnech se na sociálních sítích roztrhl pytel s dosti choulostivými fotkami známého muzikanta. Zveřejňuje je jeho partnerka Lucie Gelemová (37) na svých sociálních sítích. Proč? Přátelé mají o důvodu jasno.

Ztrapňuje ho na sociálních sítích

Také vás může zajímat ...

Prý se svému partnerovi rozhodla mstít za to, že jí nechce dát vytouženého potomka. Proto prý Slováčka zvěčňuje například tancujícího v národním kroji, s vystrčeným pozadím nebo v jiných velmi podivných souvislostech.Známý hudebník totiž údajně vůbec netušil, že se jeho fotky na sociální sítě dostaly.

Opakovaný vtip není vtipem

Zpočátku její první zveřejněné fotky všichni přátelé i známí brali jako vtip, jenže nyní se většina shoduje v tom, že opakovaný vtip už přestává být vtipem. Felixovi přátelé, kteří nemají Gelemovou příliš v lásce, tvrdí, že by si to neměl jen tak nechat líbit. Zesměšňuje ho před celým národem, a to prý ve svém věku už nemá zapotřebí.

Ještě nedávno to Felixe příliš z míry nevyvedlo, ale když se začali podivovat i jeho přátelé, upozornil prý na nevhodnost i svoji partnerku.

Ta si ovšem říct nedala a zvesela ve své zábavě pokračuje dál. Jedna z jejích kamarádek se ovšem nechala slyšet, že jí v minulých dnech měl dát Slováček ultimátum. Buď s tím okamžitě přestane, anebo bude mezi nimi konec.

Prý to ovšem neudělal proto, že by mu fotografie vadily, ale protože má aspoň konečně záminku se s Gelemovou rozejít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...